Nepamirštama kelionė į Bulgariją

Galerija, Naujienos Nėra komentarų

Ankstyvą liepos 1-osios rytą Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ (vad. J. Telišauskienė), liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ (vad. J. Telišauskienė) ir merginų šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“ (vad. K. Donauskienė) išvyko į Bulgariją, kur kurortiniame Nessebaro mieste liepos 3 – 9 dienomis vyko tarptautinis šokių festivalis „Menų sala“. Jurbarko kultūros centro kolektyvai festivalyje pristatė gražiausius savo šokius. Šokėjų pasirodymai vyko viešbučio scenoje bei Nessebaro senamiestyje esančiame amfiteatre. Visą savaitę su mūsų šokėjais dirbo animatorius iš Serbijos. Kiekvieną rytą vykdavo mankšta, dienos metu – žaidimai, sportinės estafetės, piešimas ant kūno, maudynės jūroje, baseine, šokių repeticijos. Vakarais kiekviena šalis pristatydavo savo folklorinius šokius.

Be to, jurbarkiečiai turėjo galimybę aplankyti Nessebaro senamiestį, kitas įžymias turistų lankomas vietas, dalyvavo bulgariškame vakare, kur stebėjo profesionalių šokėjų pasirodymus, šokį ant žarijų, klausėsi bulgariškos muzikos, ragavo nacionalinių patiekalų bei turėjo galimybę pabendrauti su mėgėjų meno kolektyvais iš kitų šalių. Festivalyje taip pat dalyvavo kolektyvai iš Serbijos, Bosnijos, Hercegovinos, Lenkijos, Rusijos, Bulgarijos.
Liepos 9-ąją jurbarkiečius vežantis autobusas pajudėjo iš Bulgarijos, tad jau liepos 12-osios ankstyvą rytą Jurbarko kultūros centro kieme pasitikome sugrįžusius šiuolaikinio šokio studijos „Šypsena“, liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ bei merginų šiuolaikinio šokio kolektyvo „Dona“ narius. Tik išlipę iš autobuso, šokėjai juos pasitinkantiems tėveliams sušoko naują kelionėje išmoktą šokį. Jurbarkiečiai grįžo pilni geriausių įspūdžių ir džiaugiasi ne tik turėję galimybę susipažinti bei pabendrauti su bendraamžiais iš kitų šalių, bet ir spėję daug ką pamatyti ir aplankyti.

Komentavimas uždarytas.