„Šypsena“ šokėjai savo šokius dovanojo Smalininkų bendruomenei

Galerija, Naujienos Nėra komentarų

Tilžės akto pasirašymo 100 metų jubiliejaus proga, lapkričio 29 d. Smalininkuose įvyko renginys „Pilietiškumas Smalininkuose praktiškai“, kuriame ne tik buvo pristatyta Smalininkų miesto heraldika, bet ir įteiktas šeštasis pilietiškiausio jaunojo metų smalininkiečio apdovanojimas.
Šeštąjį pilietiškiausio metų smalininkiečio titulą šiais metais pelnė Mykolas Povilauskas. Vaikinui iš Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus rankų atiteko išskirtinė Lietuvos Respublikos vėliava, kurią Smalininkų miestelio gyventojai pavasarį iškelia senajame uoste, o kiekvieną rudenį, laivybos sezono pabaigoje, nuleidžia.  M. Povilauskas noriai dalyvauja Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro veikloje. Renginiuose jį galima išvysti ne tik ant scenos, bet ir besidarbuojantį šalia jos. Jis yra aktyvus jaunimo studijoje, mokykloje, skautų organizacijoje, sportinėje ir kitose veiklose.
Renginyje svečiavosi smalininkietis Arnas Ašmonas, muzikinius kūrinius dovanojo dainininkė, aktorė Neringa Nekrašiūtė, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro dainavimo grupė (vad. Valdas Žemaitis), šokio pasirodymus – Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena“ (vad. Jolanta Telišauskienė).

Komentavimas uždarytas.